Tłumacz Poznań

Usługi tłumaczenia języków europejskich

Tłumacz Poznań oferta

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia zwykłe (nieprzysięgłe) służą do użytku prywatnego i na wewnętrzny użytek firm lub instytucji w kontaktach z zagranicznymi kontrahentami lub obcojęzycznymi pracownikami, podwykonawcami, itp. Są to najczęściej tłumaczenia specjalistyczne zawierające słownictwo branżowe.

Tłumaczenia przysięgłe (zwane również uwierzytelnionymi) wykonywane są przez tłumaczy, którzy otrzymali uprawnienia tłumacza przysięgłego na podstawie zdanego egzaminu pisemnego i ustnego, organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Dokument tłumaczenia przysięgłego jest opatrzony okrągłą pieczęcią tłumacza, wskazującą osobę tłumacza oraz numer nadanych uprawnień. Ten rodzaj tłumaczeń jest powszechny w kontaktach z sądami, urzędami, instytucjami, notariuszami, ale często także w obrocie gospodarczym, gdy kontrahenci dążą do uwiarygodnienia obcojęzycznej wersji dokumentów.

WYCENA

W celu wyceny tłumaczenia, prosimy o przesłanie pliku lub skanu / zdjęcia dokumentu na adres: biuro@tlumacz-poznan.pl

 

W krótkim czasie otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą ostateczną cenę za wykonanie danego tłumaczenia wraz z terminem realizacji. Wycena jest bezpłatna i niewiążąca dla Klienta.

ODBIÓR

Odbiór tłumaczeń przysięgłych odbywa się w Poznaniu przy ul. Szydłowskiej 34A w dogodnych dla Państwa godzinach.
Oferujemy również dowóz wykonanego tłumaczenia do siedziby Klienta lub wysyłkę pocztą / kurierem.

Tłumaczenia zwykłe przesyłamy mailem na wskazany adres.

Biuro tłumaczeń

Joanna Jendraszek

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

ul. Szydłowska 34A, 60-651 Poznań
Tel. +48 606 435 025 biuro@tlumacz-poznan.pl